Cytat miesiąca – styczeń

Jak zacząć od nowa?

👍Potraktuj życiową katastrofę jak drugą szansę.

👍Skup się na jednej rzeczy na raz – ani Twój mózg, ani kalendarz nie znoszą robienia wszystkiego na raz. Pomyśl, co powinieneś teraz zrobić, jeśli mógłbyś robić tylko jedną rzecz. I skup na tym całą energię.

👍Bądź uczciwy wobec siebie i innych. Spójrz na siebie najuczciwiej, jak potrafisz i tak samo traktuj innych.

👍Postanów sobie, że nic Cię nie zatrzyma. Determinacja to nie kwestia siły ani wiary, tylko DECYZJI. Nawet jeśli nie wiesz, czy masz tyle siły, jeśli naprawdę podejmiesz taką decyzję, ona sama utrzyma Cię na najbardziej wzburzonych falach.


👍Znajdź sobie pomocnych ludzi, choćby jedną życzliwą duszę. Samemu trudno niesie się nawet ciężką paczkę, a co dopiero prawdziwe problemy. Aby stanąć na nogi, musisz wziąć pełną odpowiedzialność za siebie, ale pomogą Ci w tym życzliwi ludzie.

autor: Iwona Jerzyło

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content