XV koncert z cyklu “Tryumfy Króla Niebieskiego”

24 stycznia 2023 r. w Centrum Kultury Browar B we Włocławku odbył się jubileuszowy – XV koncert kolęd z cyklu „Tryumfy Króla Niebieskiego”

– przygotowany przez uczniów, absolwentów, gości, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół Samochodowych we Włocławku. Tradycyjnie, do grona wykonawców zaproszona została również publiczność, która włączyła się do wspólnego śpiewania polskich kolęd. Gorące oklaski na zakończenie koncertu były wzruszającą nagrodą dla wykonawców oraz przygotowujących występ nauczycieli naszej szkoły.

Głównymi organizatorami koncertu byli: Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku, CK BROWAR B, Diecezjalne Studium Organistowskie, Parafia św. Stanisława BM, Parafia Katedralna, Parafia św. Józefa w Szpetalu Górnym.

Ogromne podziękowania i gratulacje dla osób zaangażowanych w przygotowanie koncertu.

Nauczyciele ZSS przygotowujący koncert: p. Grzegorz Augustynowicz, p. Andrzej Marciniak, p. Arkadiusz Augustynowicz, p. Marcin Woźniak, p. Anna Augustynowicz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content