Wycieczka do Warszawy

7 grudnia 2023 roku uczniowie klas 2TsA i 2TdC wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

Celem podróży była wizyta w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach oraz w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, które w nowoczesnej, multimedialnej formie opowiada o tysiącletniej historii Żydów na ziemiach polskich.

W Muzeum Motoryzacji młodzież oglądała kolekcję 300 zabytkowych pojazdów, polskich i zagranicznych. Wśród prezentowanych modeli znalazły się również samochody znanych osób kultury i polityki, m.in. Porsche Maryli Rodowicz czy Volvo Lecha Wałęsy.

Organizatorki wyjazdu: p. Anita Kaniewska-Kwiatkowska i p. Małgorzata Grzybowska. Opiekę nad młodzieżą sprawowali również: p. Anna Grabowska – Dąbek i p. Kazimierz Pikos.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content