Współpraca z firmą Lorenc

25 sierpnia 2021 uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy transportowo – mechanicznej LORENC LOGISTIC POLSKA. 

Uczniowie z klas objętych patronatem LORENC (kl.1 Az i 1 Bz) zostali zapoznani z działalnością firmy oraz korzyściami wynikającymi z tytułu współpracy z naszą szkołą. Każdy z pierwszoklasistów otrzymał ubranie robocze oraz katalog nagród fundowanych uczniom w ramach programu lojalnościowego ZDOBYWAJ PUNKTY ZA OCENY I WYMIENIAJ NA NAGRODY. Ponadto osoby zainteresowane realizacją praktycznej nauki zawodu w firmie LORENC mogły porozmawiać z kierownikiem serwisu odpowiedzialnym za szkolenia uczniów. 

KATALOG NAGRÓD

Organizator spotkania: kierownik szkolenia praktycznego p. Krystyna Pyda. 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content