Włocławska Liga Debat

25 marca 2024 roku w Centrum Kultury Browar B odbyły finałowe rozgrywki Włocławskiej Ligi Debat, w której zmierzyli się uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu miasta. Zmagania trwały od grudnia 2023 roku.

Podczas kolejnych etapów debatanci musieli zmierzyć się z tematami dotyczącymi, m.in. Włocławka i Unii Europejskiej.

Drużyna Zespołu Szkół Samochodowych w składzie: Natasza Szychulska (kl. 2 LoA), Liliana Przedpełska (kl. 2 LoA), Nikola Korpusińska (kl. 2 LoA), Natalia Lewandowska (kl. 3 LoA), Zuzanna Futiakiewicz (kl. 3 LoA) i Remigiusz Milczarek (kl. 2 TdC) zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Opieka merytoryczna nad uczniami: p. Katarzyna Bawolska, p. Anita Kaniewska – Kwiatkowska i p. Mariusz Podgórski.

Koordynatorka: p. Anita Kaniewska – Kwiatkowska.

Wręczenie nagród

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content