W trosce o naszą planetę-Sprzątanie Świata 2023

15 września 2023 roku w parku na Słodowie zorganizowana została włocławska akcja Sprzątania Świata 2023.

Tegoroczne sprzątanie przyjęło również formułę zabawy edukacyjnej, a swoje ekspozycje w plenerze wystawiły jednostki, które na co dzień dbają o czystość i porządek, o stan wody i powietrza w mieście, prowadzą recykling, edukują, troszczą się o rośliny i zwierzęta.

Samochodówka obecna była również nad Jeziorem Czarnym, gdzie wraz z WOPR, policjantami Ogniwa Prewencji na Wodach i terenach Przywodnych KMP Włocławek, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Włocławku oraz Włocławskim Klubem Nurkowym Jacques oczyszczali las i teren dookoła jeziora.

W akcji uczestniczyły klasy: 1loA, 1LoB, 1LoC, 1TiA, 2LoA.

Opiekunowie młodzieży: p. Arkadiusz Augustynowicz, p. Aleksandra Nawlicka, p. Magdalena Cześnin, p. Ewelina Nowakowska, p. Rafał Rek, p. Sylwia Pałucka, p. Renata Smok, p. Patrycja Gawinecka, p. Anita Kwiatkowska, p. Oliwia Ubecka.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content