Udział w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego BRIT IT

29 lutego 2024 roku odbył się konkurs języka angielskiego BRIT IT organizowany przez Studium Języków Obcych przy Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku.

Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Kalinowski (kl. 1TdC), Remigiusz Milczarek (kl. 2TdC) oraz Jan Krasucki (kl.3TdC).

Tematyka konkursu obejmowała zagadnienia z zakresu szeroko rozumianej kultury Wielkiej Brytanii, czyli historii, geografii, muzyki oraz literatury. Jedyny etap rywalizacji polegał na udzieleniu odpowiedzi na 40 pytań wielokrotnego wyboru przygotowanych w formie testu komputerowego.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali ZSS, byli bliscy zajęcia miejsca na podium. Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów okolicznościowe dyplomy oraz drobne upominki. Gratulujemy uczestnikom konkursu wiedzy i chęci do nauki języka angielskiego oraz życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunka młodzieży: p. Emilia Basis.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content