Święto Edukacji Narodowej w ZSS

13 października 2023 roku, w przeddzień 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej odbył się uroczysty apel.

Młodzież przypomniała historię i zasługi KEN dla szkolnictwa polskiego. Złożyła życzenia nauczycielom, pedagogom i wszystkim pracownikom szkoły, dziękując za trud wkładany w edukację, wychowanie i opiekę. W imieniu społeczności szkolnej przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego złożył na ręce Dyrektora Szkoły p. Ryszarda Suwały bukiet kwiatów dla wszystkich obchodzących to wyjątkowe święto. Orkiestra i szkolni artyści przygotowali specjalny koncert złożony ze znanych i lubianych utworów.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości Dyrektor zainaugurował rozpoczęcie przygotowań do obchodów Jubileuszu 50.lecia powstania Zespołu Szkół Samochodowych im. T. Kościuszki we Włocławku

Geleria zdjęć – Arkadiusz Augustynowicz

Geleria zdjęć – Krzysztof Kowalewski

Geleria zdjęć – Mikoiłaj Czerwiński

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content