Sukces młodych konstruktorów z Samochodówki

6 czerwca 2023 r. w Bydgoszczy odbył się finał Konkursu Budowy Pojazdów Elektrycznych zorganizowany przez Wydział Inżynierii Mechanicznej Politechniki Bydgoskiej.

Młodzi konstruktorzy z Samochodówki odnieśli ogromny sukces – zajęli I miejsce w kategorii TOR PRZESZKÓD i II miejsce w kategorii PROJEKTOWEJ. Na terenie Kampusu Politechniki Bydgoskiej rywalizowały zespoły z 30 szkół ponadpodstawowych. Zmagania miały wyłonić najlepsze konstrukcje pojazdów zbudowanych przez uczniów.

Zespół Szkół Samochodowych reprezentowała drużyna w składzie: Piotr Bieniecki (kl.2 TsA), Bartosz Chełminiak (kl.2 TsA), Oskar Gawrysiak (kl. 2TsA), Szymon Kielecki (kl.2 Az),  Jan Suski (kl. 2 TdC). Młodzież – pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych – skonstruowała pojazd na bazie deskorolki elektrycznej.

Pojazd okazał się bezkonkurencyjny w rywalizacji na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Również jego konstrukcja została bardzo wysoko oceniona przez jurorów w kategorii projektu. Opiekę merytoryczną nad młodzieżą sprawowali: p. Szczepan Zieliński, p. Piotr Malec, p. Przemysław Caban i p. Tomasz Wiśniewski.

Gratulacje dla konstruktorów i ich opiekunów.

Dokumentacja projektu

DYPLOMY

 

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content