Spotkanie z kierowcą zawodowym – absolwentem Samochodówki

W dniu 19. listopada odbyło się w naszej szkole spotkanie z kierowcą zawodowym – absolwentem Zespołu Szkół Samochodowych we Włocławku – Damianem Szychulskim. W prelekcji uczestniczyła młodzież kształcąca się na co dzień w zawodach: technik transportu drogowego oraz kierowca-mechanik. Podczas spotkania uczniowie poznali specyfikę pracy kierowcy kategorii C+E oraz poznali perspektywy, jakie daje wykonywanie tego zawodu.

Nasz absolwent opowiedział zarówno o korzyściach wynikających z tej pracy, jak również przedstawił ciemniejszą stronę swojego zawodu, która zazwyczaj jest mniej znana. Pozyskana podczas spotkania wiedza z pewnością podniesie świadomość młodzieży na temat pracy kierowcy zawodowego oraz wpłynie bezpośrednio na podniesienie jakości kształcenia w tym zawodzie.

Organizator spotkania – p. Anna Augustynowicz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content