Serce dla Ukrainy

Biblioteki w całej Polsce dają  znak, że wspierają Ukrainę.

Na budynkach i w przestrzeniach bibliotecznych pojawia się wiele serc – inicjatywa ta symbolizuje solidarność z  Ukrainą, sprzeciw wobec wojny oraz wsparcie dla osób przybywających do Polski. Poprzez tak mały gest biblioteki pokazują, że są otwarte dla każdego i każdy jest w nich mile widziany.

Biblioteka Zespołu Szkół Samochodowych im. T. Kościuszki włączyła się do ogólnopolskiej akcji bibliotecznej „Serce dla Ukrainy” organizowanej przez Lustro Biblioteki – inspirujący serwis dla bibliotekarzy. Przygotowana została wystawa „Biblioteka dla Ukrainy”, której motywem przewodnim wśród zaprezentowanych materiałów były niebiesko – żółte serca, symbolizujące narodowe barwy Ukrainy.

Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do odwiedzenia stron z informacjami na temat materiałów prezentowanych na wystawie:

Organizator przedsięwzięcia: p. W. Klepacz. 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content