Scrabble w języku angielskim

18 kwietnia 2024 roku w naszej szkole odbył się V Międzyszkolny Turniej Gry ,,SCRABBLE” w Języku Angielskim.

Wzięli w nim udział uczniowie z włocławskich szkół ponadpodstawowych: III LO im. M. Konopnickiej, IV LO im. K. K. Baczyńskiego, Zespołu Szkół Budowlanych oraz Zespołu Szkół Samochodowych. Celem zmagań było sprawdzenie wiedzy uczniów z zakresu leksyki i słowotwórstwa z języka angielskiego oraz zachęcenie do poszerzania wiadomości z wyżej wymienionej dziedzin. Turniej miał również na celu doskonalenie umiejętności logicznego myślenia i współpracy w grupie.

Wyniki konkursu:
I miejsce – Wanessa Pawlak von Zoltan i Gabriela Olczak ( LMK)
II miejsce – Julia Lewandowska i Kacper Jabłoński (ZSS)
III miejsce – Maja Pilarska i Alan Krysiński (ZSB)

Nagrody w formie kart podarunkowych do salonu Empik ufundowała Rada Rodziców Zespołu Szkół Samochodowych. Główną nagrodą były 2 vouchery, o wartości kilkuset złotych każdy, umożliwiające podejście do międzynarodowego egzaminu językowego i uzyskanie certyfikatu honorowanego na całym świecie. Vouchery zostały ufundowane przez Szkołę Języków obcych GREENWICH we Włocławku.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie atrakcyjnych nagród. Zachęcamy włocławskie szkoły ponadpodstawowe do wzięcia udziału w kolejnej edycji turnieju, która odbędzie się w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu: p. Karolina Wilmańska i p. Paweł Kubacki – nauczyciele języka angielskiego.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content