Rajd Koguta 2023

W dniach 8 -10 czerwca 2023r. odbyła się już VII edycja krajowego Rajdu Koguta 2023.

Tegoroczna trasa przejazdu przebiegała z Oławy do Stegny. W rajdzie uczestniczyły zabytkowe pojazdy z rocznika 1994 i starsze.

Rajd Koguta to nie tylko spotkanie pasjonatów klasyki motoryzacji, ale również szczytny cel – wpisowe wszystkich uczestników jest przeznaczone na wsparcie dzieci potrzebujących pomocy.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej charytatywnej imprezie motoryzacyjnej brał udział Remigiusz Kluczewski – uczeń klasy 1 TdC naszej szkoły. Pojechał motorowerem zbudowanym na bazie Ogara 205. Remek samodzielnie, w ciągu kilku miesięcy, zbudował pojazd, używając do jego konstrukcji różnych części. Jego Ogar spisał się „na medal” i bezawaryjnie pokonał trasę ponad 500 km.

Gratulujemy Remkowi i życzymy pomyślnych startów w kolejnych rajdach!

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content