Pola Negri w roli głównej – podsumowanie twórczej aktywności w Roku Poli Negri

12 stycznia 2023 r. Sandra Walczak (kl. 4 LoA) i Michał Białachowski (kl. 4 TdC) pod opieką p. Wioletty Klepacz wzięli udział w gali „Pola Negri w roli głównej” przygotowanej przez Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

Młodzież Samochodówki przygotowała recytację wierszy Jadwigi Jałowiec i Ireny Vorel.

W gali podsumowującej udział wzięli samorządowcy miast i gmin naszego regionu, uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy szkół, przedstawiciele organizacji pozarządowych, instytucji kultury, a także seniorzy. Gościem specjalnym był p. Mariusz Kotowski z Austin w Teksasie – autor książek o Poli Negri oraz filmu dokumentalnego „Pola Negri. Życie jest snem w kinie”.

Za kreatywność i zaangażowanie w popularyzację postaci wielkiej aktorki szkoła otrzymała specjalne podziękowanie.

Przygotowanie uczniów: p. Wioletta Klepacz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content