Podziękowania dla Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych

Na ręce Prezydenta Włocławka p. M. Wojtkowskiego wpłynęło podziękowanie dla dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych im. T. Kościuszki we Włocławku p. R. Suwały od Kujawsko – Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w Bydgoszczy za „pomoc w przeprowadzeniu 26 sierpnia 2021 roku (…) działań kontrolnych polegających na weryfikacji stanu technicznego autobusów realizujących przewozy regularne na terenie rejonu włocławskiego”. 

Zespół Szkół Samochodowych od co najmniej 7 lat udostępnia swoje stanowiska kontrolno – pomiarowe i sprzęt Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów funkcjonującej przy szkole. W ten sposób udaje się wyeliminować z ruchu drogowego pojazdy, których stan techniczny nie odpowiada bezpieczeństwu pasażerów i uczestników dróg.

Prowadzone od wielu lat działania skutecznie podnoszą bezpieczeństwo na drogach Włocławka i powiatu włocławskiego.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content