Peregrynacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

W dniach 01 – 04 marca 2024 roku nasza szkoła brała udział w Rekolekcjach Wielkopostnych.

W tym roku spotkania skupiały uwagę wokół Maryi Królowej Polski. 3 marca, podczas uroczystego powitania pielgrzymującego po diecezji włocławskiej obrazu Czarnej Madonny, orkiestra i poczet Zespołu Szkół Samochodowych witały Maryję, uczestnicząc w procesji i mszy świętej pod przewodnictwem biskupa diecezji ks. Krzysztofa Wętkowskiego.

Poniedziałkowa eucharystia zakończyła się indywidualnym błogosławieństwem i szczególną modlitwą w intencjach żyjących i zmarłych członków społeczności naszej szkoły.

Rekolekcje – 1 marca 2024 r.

Peregrynacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

Rekolekcje – 4 marca 2024 r.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content