Odprawa teamu CZARNI w ZSS – Złombol 2023

28 czerwca 2023 roku na terenie ZSS odbyła się odprawa teamu CZARNI.

Wkrótce załoga wyruszy do Portugalii, by wziąć udział w rajdzie pojazdów z epoki PRL – ZŁOMBOL 2023.

ZŁOMBOL to rajd charytatywny, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2007 roku. Pieniądze zbierane są na pomoc dzieciom z domów dziecka. Służą do realizacji marzeń podopiecznych, ich dokształcania, rozwijania pasji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Załoga teamu, czyli Grzegorz Kluczewski – nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSS i Remigiusz Kluczewski – uczeń drugiej klasy technikum samochodowego – ma do pokonania ponad 3 tysiące kilometrów. Czekają na nich różne wyzwania, choćby nieoczekiwane naprawy maszyny czy niespodziewane awarie. Jak zapewniają, są dobrze przygotowani na każdą ewentualność, mają doświadczenie w takich przedsięwzięciach – nie będzie to przecież ich pierwszy rajd.

W imieniu społeczności szkolnej Zespołu Szkół Samochodowych dyrektor p. R. Suwała życzył załodze powodzenia, szerokiej drogi i bezpiecznego dotarcia do celu.

Trzymamy kciuki za sukces!

Galeria zdjęć – Arkadiusz Augustynowicz

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content