Nakręć kilometry razem z nami „Przyjaźnie dla autyzmu”

19 kwietnia 2024 roku społeczność ZSS wzięła udział w akcji zorganizowanej przez Zespół Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej „Nakręć kilometry razem z nami „Przyjaźnie dla autyzmu”.

Cel przedsięwzięcia to nakręcenie 100 000 km w celu otrzymania przez ZS nr 3 funduszy na zakup kabiny wyciszającej dla uczniów w spektrum autyzmu od Fundacji Anwil.

Maszerując wokół boisk szkolnych, nakręciliśmy łącznie 1726,69 km. W akcji wzięły udział następujące klasy: 1TsA, 1TsB, 1TdC, 2TsA, 2TsB, 2TdC, 3TsA, 3TdC, 4TdC, 1LoC, 2LoA, 3LoA, 3LoB, 1Cz, 2Bz, 2Az – łącznie 315 osób.

W maszerowaniu czynnie wsparli nas również nauczyciele: p. Patrycja Gawinecka, p. Aniela Murzyńska, p. Jolanta Dankiewicz, p. Karolina Wilmańska, p. Bogna Łukomska, p. Małgorzata Grzybowska, p. Anna Humięcka, p. Urszula Ignaczak, p. Robert Feter, p. Dariusz Borowski, p. Jerzy Tyter, p. Dariusz Koziński, p. Wiesław Karbowski.

Organizatorzy akcji na terenie ZSS – nauczyciele wychowania fizycznego: p. Beata Matusiak, p. Elżbieta Borowska, p. Jerzy Mikołajewski,
p. Maciej Borowski i p. Jacek Iwaniszczuk.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content