Najdłuższa lekcja angielskiego

26 października 2023 roku reprezentanci pięciu klas wzięli udział w „Najdłuższej Lekcji Angola w Historii Szkoły”.

Przez pięć godzin zegarowych uczniowie zajmowali się zagadnieniami dotyczącymi państwa i społeczeństwa. Poznali słownictwo związane z wydarzeniami i zjawiskami społecznymi czy problemami współczesnego świata, grali w kalambury, pisali dyktando oraz opowiadanie kryminalne, pracowali z zestawami matury ustnej, wcielali się w role śledczych, prowadząc „dochodzenie w sprawie przestępstwa”. Wydarzenie uatrakcyjnił kącik „ 5 o’clock” z angielską herbatą i tradycyjnymi przekąskami. Wspólna nauka i posiłek sprzyjały integracji międzyklasowej.

Organizatorki przedsięwzięcia: p. Sylwia Skibińska i p. Karolina Wilmańska.

Galeria zdjęć – Krzysztof Kowalewski

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content