Nagrody w konkursie językowym

07 kwietnia 2024 roku w Szkole Językowej Greenwich odbyło się uroczyste wręczenie świadectw PEIC – Pearson English International Certificate.

Michał Banasiak i Wiktor Mosakowski – uczniowie z klasy 4 Ti – zajęli I miejsca w Międzyszkolnym Turnieju Scrabble w Języku Angielskim i w ramach nagrody otrzymali ,,złoty bilet do przyszłości” ufundowany przez Szkołę Języków Obcych Greenwich we Włocławku. Uczniowie uzyskali możliwość podejścia do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego w szkole Greenwich, która jest licencjonowanym centrum międzynarodowych egzaminów. Michał i Wiktor zdali egzaminy, uzyskując w ten sposób międzynarodowe certyfikaty z języka angielskiego, uznawane na całym świecie. Tym samym potwierdzili wysoki poziom nauczania języków w ZSS. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zainteresowanych uzyskaniem takiego certyfikatu prosimy o kontakt z p.Karoliną Wilmańską lub bezpośrednio ze szkołą Greenwich. Pani prezes Annie Hawrasz -Modrzejewskiej dziękujemy za współpracę i ufundowanie nagród w konkursie.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content