Mikołajki na sportowo

6 grudnia 2022 roku, po przerwie spowodowanej pandemią, odbyły się„ Mikołajki na sportowo” dla klas pierwszych.

Uczniowie rywalizowali między sobą w 10 konkurencjach, np. w slalomie z piłką do unihokeja, rzutach piłką ręczną do specjalnej bramki, rzutach do kosza lub w wyścigach samochodowych. Miła atmosfera i wspaniały doping sprzyjały dobrej zabawie. W imprezie uczestniczyło 170 uczniów z klas: 1LoA, 1LoB, 1TiA,1TdC, 1TsA, 1TsB, 1Az, 1Bz, 1Cz. W organizacji i przeprowadzeniu poszczególnych konkurencji pomagali, jak zawsze, uczniowie klas starszych, którzy wzorowo wypełnili swoje obowiązki.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali drobny upominek zakupiony dzięki finansowemu wsparciu Rady Rodziców.

Organizatorzy imprezy: nauczyciele wychowania fizycznego.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content