Międzyszkolny Turniej Gry „SCRABBLE” w Języku Angielskim

14.04.2023 r. w naszej szkole odbył się IV Międzyszkolny Turniej Gry ,,SCRABBLE” w Języku Angielskim.

W zmaganiach brali udział uczniowie z pięciu włocławskich szkół ponadpodstawowych: III LO im. Marii Konopnickiej, IV LO z Zespołu Szkół nr 4 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Technicznych oraz uczniowie z Zespołu Szkół Samochodowych.
Celem turnieju było sprawdzenie wiedzy z zakresu leksyki i zasad słowotwórstwa z języka angielskiego oraz zachęcenie młodzieży do poszerzania posiadanych wiadomości. Konkurs miał również doskonalić umiejętności logicznego myślenia i współpracy w grupie.

Wyniki końcowe konkursu:

I miejsce: Wiktor Mosakowski i Michał Banasiak ( ZSS)
II miejsce: Wanessa Pawlak von Zoltan i Wiktor Maciejewski (LMK)
III miejsce: Karina Lewandowska i Ewa Sałasińska (IV LO)

Główna nagroda to 2 vouchery, o wartości kilkuset złotych każdy, umożliwiające podejście do międzynarodowego egzaminu językowego i uzyskanie certyfikatu honorowanego na całym świecie. Vouchery zostały ufundowane przez Szkołę Języków Obcych GREENWICH we Włocławku. Nagrody w formie kart podarunkowych do salonu Empik ufundowała Rada Rodziców Zespołu Szkół Samochodowych.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowanie atrakcyjnych nagród. Zachęcamy włocławskie szkoły ponadpodstawowe do wzięcia udziału w kolejnej edycji turnieju, który odbędzie się w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu: p. Karolina Wilmańska i p. Paweł Kubacki – nauczyciele języka angielskiego.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content