Koncert „Tryumfy Króla Niebieskiego”

11 stycznia 2024 r. w Centrum Kultury Browar B we Włocławku odbył się XVI koncert kolęd z cyklu „Tryumfy Króla Niebieskiego” przygotowany przez uczniów, absolwentów, gości, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół Samochodowych we Włocławku.

Tradycyjnie, do wspólnego kolędowania zaproszona została również publiczność, która razem z wykonawcami śpiewała polskie kolędy. Gorące oklaski na zakończenie koncertu stały się wzruszającą nagrodą dla występujących oraz nauczycieli naszej szkoły przygotowujących to niezwykłe wydarzenie.

Głównymi organizatorami koncertu byli: Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku, CK BROWAR B, Diecezjalne Studium Organistowskie, Parafia św. Stanisława BM, Parafia Katedralna, Parafia św. Józefa w Szpetalu Górnym, Parafia NSJ we Włocławku, OSP Skórzno.

Ogromne podziękowania i gratulacje dla osób zaangażowanych w przygotowanie koncertu.

Nauczyciele ZSS przygotowujący koncert: p. Grzegorz Augustynowicz, p. Andrzej Marciniak, p. Arkadiusz Augustynowicz, p. Marcin Woźniak, p. Anna Augustynowicz.

Galeria zdjęć – Arkadiusz Augustynowicz

Galeria zdjęć – Mikołaj Wrzyszcz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content