Kiermasz słodkości – akcja charytatywna

17.11.2022 r. w godz. 8.00 – 16.00 w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna pod nazwą „Kiermasz słodkości”.

Pieniądze zbierane były na leczenie Aleksandry Pędziak – małej dziewczynki chorej na nowotwór. W tym dniu, za niewielką kwotę, symboliczną „złotówkę”, można było spróbować różnych smakołyków – domowych ciast, ciasteczek, babeczek i pączków, upieczonych przez uczniów, rodziców, babcie i pracowników szkoły.

W „słodką” akcję zaangażowali się wszyscy – cała społeczność szkolna i rodzice, którzy w czasie zebrań chętnie wspierali inicjatywę wolontariatu. Udało się zebrać prawie 3050 zł.

Po raz kolejny pokazaliśmy nasze wielkie serca i gotowość niesienia bezinteresownej pomocy osobom potrzebującym. Serdecznie dziękujemy!


28.11.2022 w Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku odbyło się przekazanie pieniędzy zebranych w czasie kiermaszu słodkości. Uczniowie, reprezentujący szkolny wolontariat, przekazali zgromadzoną kwotę na ręce pani dyrektor i cioci chorej dziewczynki.

Trzymamy kciuki za pozytywne efekty leczenia Oli!

Organizatorka akcji: p. Anita Kaniewska ze szkolnym wolontariatem przy pomocy: p. M. Cześnin, p. J. Baliczak, p. P. Gawineckiej, p. K. Wilmańskiej i uczniów z kl. 1 LoB.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content