Finał wyborów Miss i Mistera ZSS

27 października 2023 roku odbył się finał wyborów Miss i Mistera Samochodówki. W gali wzięło udział 10 osób, wyłonionych podczas półfinału.

Uczestnicy prezentowali się publiczności i jury w trzech kreacjach: sportowych, folkowych i wieczorowych. Zaprezentowali dwa tańce: „polkę” oraz taniec nowoczesny. Finaliści wyborów odpowiadali także na pytania jury, prezentując swoją wiedzę, kreatywność i wdzięk.

Miss Publiczności została Klaudia Zawadzka (kl. 2 LoA). Podwójny tytuł – Mistera Publiczności oraz Mistera ZSS – zdobył Wiktor Szczesny (kl.3 TdC). Wicemiss naszej szkoły uznano Izę Gutowską (kl.4 loA), Wicemisterem – Norberta Malinowskiego (kl.2 Ti). Zaszczytny tytuł Miss ZSS otrzymała Wiktoria Wesner (kl.3 LoB).

Gratulujemy!

Organizatorki zabawy: p. Anita Kwiatkowska, p. Kinga Zamerska-Rucińska, p. Patrycja Gawinecka i p. Renata Smok.

Galeria zdjęć – Krzysztof Kowalewski

Galeria zdjęć – Mikołaj Czerwiński

Galeria zdjęć – Nikola Kijewska

Galeria zdjęć – Oskar Latopolski

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content