Zostań Ambasadorem akcji Czytaj PL 2021!

Jesteś uczniem/uczennicą szkoły średniej i chcesz czynnie włączyć się w promowanie czytania wśród swoich znajomych? Do 17 października 2021 r. zgłoś się po darmową koszulkę z kodem dającym dostęp do 12. książkowych bestsellerów i zostań Ambasadorem czytelnictwa w swojej szkole!

 

Wypełnij formularz na stronie ambasador.czytajpl.pl . Pamiętaj! Ilość koszulek jest ograniczona! Kto pierwszy, ten lepszy!

Ale to jeszcze nie wszystko! Osoby, które zostaną Ambasadorami akcji Czytaj PL 2021, nie tylko otrzymają darmowe koszulki, ale w przesyłce znajdą również instrukcję, jak wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami są smartfony pełne e – booków.

Biblioteka szkolna po raz kolejny zgłosiła Zespół Szkół Samochodowych do akcji CZYTAJ PL, która startuje już w listopadzie.

Koordynator przedsięwzięcia: p. Wioletta Klepacz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content