Zawody przełajowe „Biegaj z Samochodówką”

20.04.2023 r. w naszej szkole odbyły się biegi przełajowe dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Włocławka i okolic – „Biegaj z Samochodówką II” oraz Otwarte Mistrzostwa Miasta Włocławka w Biegach Przełajowych.

Dla zawodników, którzy zajęli miejsca od I-VI organizatorzy przygotowali mnóstwo nagród oraz medale i puchary. Za największą liczbę startujących zawodników szkoły otrzymały puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Włocławek oraz nagrody rzeczowe. Wręczono je: Szkole Podstawowej z Warząchewki Polskiej, Szkole Podstawowej nr 20 oraz Liceum Ziemi Kujawskiej. Łącznie w zawodach udział wzięło 220 zawodników.

Szkoła przygotowała szereg dodatkowych atrakcji – jazdę zabytkowymi samochodami, motocyklami i symulator dachowania.

Sponsorami oraz współorganizatorami zawodów byli: Zespół Szkół Samochodowych, LKS VECTRA, Urząd Miasta Włocławek, PZLA i LDK.

Wielkie podziękowania dla wszystkich.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content