Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego.

W uroczystości brali udział zaproszeni goście, m. in. p. M. Wojtkowski – członek Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego i p. S. Kopyść – radny Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Z okazji Jubileuszu 50-lecia szkoły wręczyli Dyrektorowi ZSS pamiątkowy medal od p. Piotra Całbeckiego – Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Na spotkaniu z młodzieżą obecni byli również przedstawiciele firm patronackich: Lorenc Logistic Polska we Włocławku i Ośrodka Szkolenia Zawodowego we Włocławku.

W czasie uroczystości dyr. R Suwała w towarzystwie p. M. Wojtkowskiego i p. S Kopyścia wręczył uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową frekwencję na zajęciach szkolnych. Następnie w towarzystwie przedstawicieli firm: Lorenc Logistic Polska we Włocławku i Ośrodka Szkolenia Zawodowego we Włocławku wręczył nagrody za wyniki w nauce najlepszym uczniom z klas patronackich.

Przedstawiciele Lorenc Logistic Polska we Włocławku ufundowali również nagrody dla zwycięzców konkursów motoryzacyjnych rozgrywanych 26 kwietnia 2024 roku w ramach Dnia Drogowca i Transportowca

Dyrektor ZSS w towarzystwie wychowawców klas i przedstawicieli firmy Lorenc Logistic Polska we Włocławku wręczył świadectwa absolwentom klas trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia. Uczniowie otrzymali również pamiątkowe pakiety ufundowane przez firmę patronacką.

Wzruszającym momentem uroczystości było pożegnanie odchodzącego na emeryturę wicedyrektora szkoły p. J. Karczmarczyka. W imieniu społeczności szkolnej podziękowania złożyli przedstawiciele Samorządu uczniowskiego.

Oprawę muzyczną uroczystości przygotowała orkiestra szkolna.

Życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia 2 września 2024 na rozpoczęciu roku szkolnego 2024/2025.

Galeria zdjęć – Arkadiusz Augustynowicz

Galeria zdjęć – Krzysztof Kowalewski

Galeria zdjęć – Mikołaj Wrzyszcz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content