XXXIII Olimpiada Teologii Katolickiej

„Bóg jest miłością objawioną w Słowie” – pod tym hasłem rozpoczęły się tegoroczne, trzydzieste trzecie już, rozgrywki Olimpiady Teologii Katolickiej.

17 listopada 2022 r. test 37 pytań dotyczących Pisma Świętego rozwiązywali: Tomasz Majchrzak (kl. 2LoB) i Krystian Krzyżanowski (kl. 4TsD). Uczniowie wykazali się wiedzą i zakwalifikowali do etapu diecezjalnego. Dyplomy potwierdzające sukces wręczył Dyrektor ZSS p. Ryszard Suwała 21 listopada 2022 r.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w Olimpiadzie w przyszłym roku szkolnym, a tegorocznym laureatom życzymy powodzenia na kolejnych etapach teologicznych zmagań.

Koordynatorka etapu szkolnego: p. Kasandra Witkowska.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content