XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery w ZSS

W dniach 18-22 października 2021 roku w Zespole Szkół Samochodowych odbył się po raz XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery realizowany przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych pod hasłem “Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje Kreatywność”.

Uczniowie Samochodówki wzięli udział w następujących przedsięwzięciach:

  • 18.10.2021r. – spotkanie z absolwentem ZSS Damianem Olszewskim w celu omówienia zagadnień związanych z planowaniem kariery zawodowej oraz roli dodatkowych kompetencji w przyszłej pracy zawodowej.
  • 18.10.2021r. – spotkanie z przedstawicielami Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej na temat procedur naboru do służb mundurowych – straży pożarnej. Omówiono przebieg egzaminów dla osób starających się o pracę w tych służbach. (galeria)
  • 19.10.2021r. – spotkanie z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji na temat procedur naboru do służb mundurowych – policji. Omówiono przebieg rekrutacji dla osób starających się o pracę w tych służbach. (galeria)
  • 20-21.10.2021r. – spotkanie uczniów klas kończących naukę z doradcą zawodowym CEiPM OHP nt. możliwości na rynku pracy za granicą. (galeria)
  • 20.10.2021r. – spotkanie z dziennikarzem Maciejem Maciakiem na temat kompetencji i kreatywności w pracy dziennikarza. (galeria)
  • 22.10.2021r. – spotkanie z przedstawicielami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Włocławku w celu wdrażania uczniów do bezinteresownej pomocy i zdobywania nowych kompetencji w ramach wolontariatu. (galeria)

Organizatorzy przedsięwzięcia: p. M. Gurtowska-Grzegórska – koordynator szkolny, p. K. Bawolska, p. I. Ćwiklińska, p. M. Dorsz, p. U. Fabijańska, p. W. Klepacz, p. A. Kurzępa, p. M. Mechuła.

Komenda Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej – galeria

Komenda Miejskiej Policji – galeria

Doradca zawodowy CEiPM OHP – galeria

Spotkanie z dziennikarzem Maciejem Maciakiem

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content