X edycja Kwietniowych Antypiratów w ZSS
W marcu i kwietniu 2026 roku miały miejsce specjalne lekcje przeprowadzone w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Kwietniowi Antypiraci”.
Jubileuszowa edycja została poprzedzona szkoleniem, w czasie którego koordynatorzy zostali poinstruowani o kształcie przeprowadzanych zajęć.
W lekcjach brali udział uczniowie klas licealnych, technikum i szkoły branżowej. W trakcie akcji młodzież naszej szkoły udzieliła wywiadu dla Radia PiK, który został wyemitowany na antenie w piątek 13 marca 2026 roku.
Koordynatorka akcji na terenie szkoły : p. Agata Kurzępa.



























