Wyzwanie podróżnicze – „Miasta! Miasta!” XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

W dniach 9 – 20 maja 2022 r. uczniowie Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Samochodowych im. T. Kościuszki wzięli udział w wyzwaniu podróżniczym „Miasta! Miasta!”

zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Młodzież przygotowała wystawę na temat wylosowanego dla szkoły miasta „Warszawa – miasto, które warto zwiedzić”, na której zaprezentowano geografię, historię i zabytki stolicy Polski oraz gablotę z książkami związanymi tematycznie z Warszawą.

Zapraszamy do wirtualnego podróżowania po miastach całego świata! Poniżej prezentujemy efekty pracy uczestników podróżniczego wyzwania zatytułowanego “Miasta! Miasta!”. Zabawa edukacyjna była realizowana przez Bibliotekę Pedagogiczną WOM w Gorzowie Wielkopolskim w ramach obchodów XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2022, który przebiegał pod hasłem “Biblioteka – świat w jednym miejscu.” [ ZOBACZ ]

Szkolni koordynatorzy: p. W. Klepacz, p. O. Ubecka z Samorządem Uczniowskim.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content