Wycieczka do Sierpca

23 kwietnia 2026 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Sierpca.

W programie znalazło się zwiedzanie skansenu i przejażdżka wozem, co pozwoliło poznać dawne życie i tradycje regionu. Uczestnicy mieli również okazję aktywnie spędzić czas, grając w kręgle i bilard oraz.

Wyjazd miał także charakter integracyjny, a wspólne chwile sprzyjały budowaniu dobrych relacji.

Organizatorzy wycieczki: p. Monika Jarlińska, p. Ewelina Nowakowska i p. Paweł Kubacki.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content