Wycieczka do Pragi

21 października 2022 r. odbyła się – długo wyczekiwana przez młodzież – wycieczka.

Uczniowie z klas 3LoA, 3TsB, 2LoB, 1TsB i 2TsA wraz z opiekunami zwiedzali Pragę. Podziwiali zabytki jednego z najpiękniejszych miast Europy, pełnego turystów o każdej porze roku i tętniącego życiem przez całą niemal dobę. Poznali najważniejsze fakty z historii miasta, spacerowali po Hradczanach i Złotej Uliczce, wysłuchali ciekawostek na temat życia codziennego naszych południowych sąsiadów.

Kraj Krecika, knedli i szeroko rozumianej tolerancji skrywa w sobie wiele tajemnic. Być może na kolejną wyprawę? Czas pokaże…

Organizatorka wyjazdu: p. Urszula Ignaczak przy współpracy: p. Katarzyny Bawolskiej, p. Anny Michalak i p. Urszuli Puchalskiej.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content