Wycieczka do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach

21 maja 2024 roku odbyła się wycieczka klas 2Az, 2Bz i 2Cz do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach pod Warszawą.

Ufundowała ją firma LORENC LOGISTIC POLSKA dla klas objętych patronatem.

Młodzież oglądała kolekcję 300 zabytkowych pojazdów, polskich i zagranicznych. Wśród prezentowanych eksponatów znalazły się samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, samoloty, wózki dziecięce, rowery, motocykle, a także sprawne czołgi. Prawdziwymi “perełkami” kolekcji okazały się ZIS kabriolet J. Stalina, Mercedes 170V Lody Halamy, kabriolet i wiele innych aut, jakimi jeździli Elvis Presley, Marilyn Monroe czy Jan Kiepura. Wszystkie eksponaty zostały odrestaurowane zgodnie z zasadami obowiązującymi w okresie ich powstania.

Organizatorki wyjazdu: p. Krystyna Pyda (kierownik szkolenia praktycznego) i p. Joanna Janicka (firma LORENC).
Opieka nad młodzieżą: p. Dariusz Borowski, p. Piotr Barankiewicz, p. Sylwia Skibińska, p. Anna Trawińska-Jakubowska oraz p. Janusz Wiśniewski.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content