Wigilia w ZSS – szkolne kolędowanie

Zapadł wieczór – ten jedyny, najpiękniejszy w roku,

Wszyscy są dla siebie mili i tak cicho wokół…

Jak co roku, weszliśmy w świąteczny klimat wspólnym kolędowaniem. 22 grudnia 2022 r. na specjalnej uroczystości wigilijnej spotkała się cała społeczność szkolna – dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, pracownicy administracji i obsługi – oraz goście specjalni: zastępca Prezydenta Miasta Włocławek p. Monika Jabłońska i proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusowego ksiądz Jerzy Ćwiklak.

Na wyjątkowym apelu nie zabrakło wspólnego ubierania choinki, historycznych opowieści o tradycjach wigilijnych, prezentacji świątecznych wierszy polskich poetów i wspólnego kolędowania.

Życzymy wzruszających chwil wśród najbliższych. Zdrowia i spokoju w nadchodzącym Nowym Roku.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content