Wakacyjny Piknik w ZSS

29 maja 2024 roku w naszej szkole odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka.

Przygotowano liczne gry, zabawy i szereg innych niespodzianek. Wśród atrakcji znalazł się stolik kreatywny, ścianka do malowania na streczu, strefa gier zespołowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna), strefa tańca, wypożyczalnia rowerów, strefa relaksu dla osób pragnących wyciszenia. Organizatorzy zadbali również o zdrową przekąskę (jabłka ufundował p. W. Garlicki z Krukowa i Hurtownia Warzyw i Owoców GARSAD). Największą atrakcją tego dnia okazała się kąpiel w pianie – niespodzianka przygotowana przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. Na zakończenie pikniku młodzież zatańczyła “belgijkę”.

Przygotowane atrakcje zapewniły udaną zabawę, wypoczynek i integrację.

Organizatorzy pikniku: p. B. Matusiak, p. E. Borowska, p. M. Borowski, p. J. Mikołajewski, p. J. Iwaniszczuk, p. J. Baliczak, p. E. Nowakowska, p. A. Humięcka, p. A. Michalak, p. I. Jerzyło, p. A. Nawlicka, p. M. Podgórski, p. A. Kwiatkowska, p. K. Zamerska-Rucińska, p. K. Bawolska, p. M.Cześnin.

Galeria zdjęć – Anna Augustynowicz

Galeria zdjęć – Krzysztof Kowalewski

Galeria zdjęć – Wiktoria Narożna

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content