W trosce o jakość kształcenia

W dniach 6-7 października 2021 r. w firmie Lorenc Logistic Polska Sp. z o. o. Włocławek ul. Zielna 37/39 odbyło się szkolenie dla nauczycieli przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół Samochodowych im. T. Kościuszki we Włocławku prowadzone przez pracowników firmy. Spotkanie związane było z obsługą tachografów cyfrowych i rozliczaniem czasu pracy kierowcy.

Kolejne szkolenie – prowadzone przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego – odbyło się 18 października 2021 r. w Warsztatach Szkolnych ZSS. Dotyczyło aktów prawnych regulujących transport drogowy towarów, zadań Inspekcji Transportu Drogowego oraz najczęściej wykrywanych nieprawidłowości, z którymi stykają się inspektorzy dokonujący kontroli pojazdów.

Pozyskane podczas szkoleń wiadomości wykorzystane zostaną przez nauczycieli podczas kształcenia w zawodach: technik transportu drogowego i kierowca mechanik.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content