W trosce o bezpieczeństwo

28 listopada 2022r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku – młodszą aspirant p. Moniką Kowalewską.

Uczniowie wysłuchali prelekcji na temat przepisów i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjantka przekazała młodzieży ważne informacje dotyczące zachowania na drodze oraz wskazała najczęstsze przyczyny wypadków drogowych. Wizyta pani aspirant była też okazją do rozmowy na temat aktualnych taryfikatorów mandatów karnych w odniesieniu do młodych kierowców, gdyż właśnie ta grupa osób jest w trakcie kursów na prawo jazdy lub świeżo po otrzymaniu uprawnień do kierowania pojazdami.

W spotkaniu uczestniczyły klasy: 4 LoA i 4 LoB.

Organizatorki spotkania: p. Justyna Baliczak i p. Magdalena Cześnin.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content