W drodze do Albanii

CZARNI z Włocławka to jedyny i niepowtarzalny team pochodzący z pięknego miasta leżącego nad Wisłą. Tworzą go miłośnicy motoryzacji i pasjonaci samochodów, czyli tata – Grzegorz Kluczewski, nauczyciel z Samochodówki, kierowca i szef załogi oraz syn – Remek Kluczewski, uczeń pierwszej klasy technikum transportu drogowego w ZSS, młody pilot.

Już niedługo wyruszą na Europejski Rajd ZŁOMBOL 2022. Tegoroczna, 16 edycja, rozegrana zostanie w Albanii. To tam załoga pomknie swoim Polonezem Caro Plus 1.6, reprezentując nasze miasto i darczyńców. Do chwili obecnej zgłoszono 739 załóg, co świadczyć może o ogromnej skali przedsięwzięcia i jego randze.

Czerwony kolor auta CZARNYCH nie jest przypadkowy. Wyraża wielkie serce Grzegorza i Remka do starych samochodów i do pomagania innym. Bowiem oprócz własnej wpłaty (tzw. wpisowego) załoga musi uzbierać od darczyńców min. 2 tys. zł. na cel charytatywny – wsparcie dla domu dziecka.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia akcji, spełnienia dobrego uczynku i umożliwienia teamowi z Włocławka wzięcia udziału w Europejskim Rajdzie ZŁOMBOL 2022 w Albanii. Wpłat można dokonać przelewem tradycyjnym lub poprzez wpłatomat na stronie rajdu – oczywiście ze wskazaniem załogi CZARNYCH. Szczegóły na stronie TUTAJ

W zamian za wsparcie Grzegorz i Remek proponują reklamę na swoim czerwonym, rodzinnym „autku”, promocję w Polsce, we Włocławku, na drogach Europy i wśród innych uczestników rajdu w Albanii.

Relacja z podróży i z rajdu – po powrocie. A już teraz możecie nas śledzić na naszym oficjalnym FanPage na FB po adresem: https://www.facebook.com/czarnizlombol2022

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content