Udział ZSS w Ogólnopolskim Konkursie Rzeźbiarskim dla Dzieci i Młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego

11 lutego 2022 r. Weronika Dolatowska (kl. 1 LoA), Aleksandra Osękowska (kl. 1 LoB) i Klaudia Wysocka (kl. 2 LoA) wzięły udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego dla Dzieci i Młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego.

Prace wykonane przez uczennice zostaną poddane wypalaniu, a następnie ocenione przez jury złożone z artystów plastyków i historyków sztuki. Wernisaż wystawy pokonkursowej oraz ogłoszenie wyników połączone z rozdaniem nagród odbędą się 4 kwietnia 2022 r. w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej.

Opiekun młodzieży: p. Agata Kurzępa.

XIV Ogólnopolski Konkurs Rzeźbiarski dla Dzieci i Młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego >>

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content