Szkolny Turniej Piłki Nożnej

12 grudnia 2022 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został Szkolny Turniej Piłki Nożnej.

Udział wzięły klasy: 1TsA łączona z 1TiA, 1TsB, 1TdC, 2TiA, 2TdC, 1Az, 1Bz i 2Bz. Mecze rozgrywano w dwóch grupach, każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji i przy dopingu kibiców do półfinałowej czwórki dotarły klasy 1TsA z 1TiA, 1AZ, 2BZ i 1TsB.

Wyniki klasyfikacji końcowej:
I miejsce – kl. 2BZ
II miejsce – kl. 1TsA+1TiA
III miejsce – kl. 1TsB
IV miejsce – kl. 1AZ

Najlepszym strzelcem turnieju został Wiktor Wojciechowski (kl. 2BZ), najlepszym zawodnikiem – Mateusz Rubiecki (kl.1TsA), a najlepszym bramkarzem – Olivier Dyrcz (kl. 1TsB). Za zajęcie I, II i III miejsca drużyny otrzymały puchary, wszystkie drużyny – pamiątkowe dyplomy. Najlepszy strzelec, zawodnik i bramkarz zostali wyróżnieni specjalnymi statuetkami.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju.

Organizatorzy: p. Elżbieta Mikołajewska – koordynatorka turnieju, p. Dariusz Wierzbicki – sędzia rozgrywek i Bartosz Matuszkiewicz – przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content