Święto Patrona Szkoły

28 października, w imieniny Tadeusza, ZSS obchodzi Dzień Patrona Szkoły.

Tegoroczne święto rozpoczął uroczysty apel, na którym zostały przypomniane najważniejsze fakty historyczne związane z osobą Tadeusza Kościuszki, a uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Przedstawiono także nowy skład Samorządu Uczniowskiego. Apel zakończył koncert przygotowany przez orkiestrę szkolną i zespoły muzyczne.

W ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły odbyły się inne imprezy współtowarzyszące. Uczniowie klas pierwszych brali udział w „Konkursie Wiedzy o Patronie Szkoły”. Młodzież z klas branżowych i technikum uczestniczyła w „Konkursie Motoryzacyjnym”. Społeczność szkolna zatańczyła „Belgijkę. Natomiast 26 października 2022 r. odbył się specjalny koncert dla uczniów z klas pierwszych pt. „Kościuszko muzycznie”.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content