Sukces Samochodówki w finale wojewódzkim XXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2026
30 maja 2026 roku odbył się wojewódzki finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego organizowanego przez Polski Związek Motorowy.
Po raz kolejny, z powodzeniem, brała w nim udział drużyna z naszej szkoły w składzie: Michał Niemczyk (kl. 4TdC), Remigiusz Kluczewski (kl. 4TdC) i Jakub Matusiak (kl. 4TsA).
Zawodnicy musieli wykazać się umiejętnością jazdy na motorowerze i samochodem, wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, a także znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy w wypadkach drogowych.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że drużyna ZSS zajęła I miejsce i będzie reprezentować województwo kujawsko – pomorskie w finale krajowym, który rozegrany zostanie w miejscowości Żarnowiec (województwo śląskie) w dniach 11 – 12 czerwca 2026 roku. Ponadto Michał Niemczyk zajął w zmaganiach konkursowych I miejsce indywidualnie.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i opiekunowi!
Opieka nad młodzieżą: p. Janusz Wiśniewski.










