Sukces nauczyciela ZSS

Agata Kurzępa, nauczycielka naszej szkoły, zajęła I miejsce w konkursie „Odkrywamy Talenty” zorganizowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kształcenia Nauczycieli we Włocławku.

Celem konkursu było propagowanie inicjatyw podejmowanych przez nauczycieli w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień uczniów oraz indywidualnego podejścia do ich rozwoju osobistego i zawodowego, promowanie innowacyjnych metod i form pracy nauczycieli z uczniami zdolnymi w szkołach oraz kształcenie umiejętności dokumentowania podejmowanych działań dotyczących pracy nauczycieli z uczniem z wykorzystaniem technologii informacyjno ‐ komunikacyjnych.

Nauczycielka przygotowała, a następnie przedstawiła uczestnikom konkursu prezentację nawiązującą do sukcesów uczniów osiągniętych w Ogólnopolskim Konkursie Rzeźbiarskim dla Dzieci i Młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie p. A. Kurzępie nagrody odbyło się 13 czerwca 2022r. w siedzibie KPCEN we Włocławku w obecności Dyrektora ZSS p. R. Suwały.

Gratulujemy!

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content