Samochodówka z grantem od Fundacji ANWIL

W VII edycji programu „Uczę się z ANWILEM” Fundacja ANWIL przyznała granty 12 beneficjentom na realizację autorskich projektów edukacyjnych, popularyzujących nauki ścisłe.

Celem programu, wzorem lat ubiegłych, jest zainteresowanie uczniów tymi naukami. Jak co roku, Fundacja dofinansuje najciekawsze pomysły na organizację warsztatów, pokazów, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw edukacyjnych, w tym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych, które ułatwią uczniom zrozumienie chemii, matematyki, fizyki czy informatyki.

Zespół Szkół Samochodowych im. T. Kościuszki otrzymał grant z przeznaczeniem na projekt “Inteligentny dom”.

Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest p. Rafał Rek.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content