Projekt „Wolne Myśli”

Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych przystąpili do projektu „Wolne Myśli”.

W przedsięwzięciu organizowanym przez Centrum Kultury Browar B bierze udział 8 uczniów z klasy 2LoA. Projekt jest dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w ramach programu „InwestorJa”.

Podczas kolejnych spotkań uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie funkcjonować w społeczeństwie, nawiązywać relacje i współpracować w zespole, a także dobrze przygotować się do debaty oksfordzkiej, będącej celem projektu.

Młodzież uczestniczyła już w spotkaniu z dziennikarzami Arletą Bojke i Maciejem Jastrzębskim oraz politologiem, pracownikiem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – dr. Sławomirem Drelichem. Przed nimi koleje prelekcje i zajęcia warsztatowe.

Podczas spotkań opiekę nad młodzieżą sprawują: p. Katarzyna Bawolska i p. Anita Kaniewska – Kwiatkowska.

Koordynatorka projektu: p. Anita Kaniewska – Kwiatkowska.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content