Odprawa teamu CZARNI w ZSS

Czas start! W drogę!

1 września 2022 na terenie ZSS odbyła się odprawa teamu CZARNI.

Wkrótce załoga wyruszy do Albanii, by wziąć udział w rajdzie pojazdów z epoki PRL – ZŁOMBOL 2022.

ZŁOMBOL to rajd charytatywny, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2007 roku. Pieniądze zbierane są na pomoc dzieciom z domów dziecka. Posłużą do realizacji ich marzeń, dokształcania, rozwijania pasji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Załoga, czyli Grzegorz Kluczewski – nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSS i Remigiusz Kluczewski – uczeń pierwszej klasy technikum , mają do pokonania tysiące kilometrów, ewentualne naprawy maszyny i niespodziewane awarie. Jak zapewniają, są dobrze przygotowani, na każidą ewentualność.

W imieniu społeczności szkolnej Zespołu Szkół Samochodowych dyrektor R. Suwała życzył załodze powodzenia, szerokiej drogi i bezpiecznego dotarcia do celu.

Trzymamy kciuki za sukces!

W mediach o tym wydarzeniu:

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content