Od niepodległości do niepodległości

21 listopada 2021r. o godzinie 17.30 w Auli Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku odbył się kolejny z cyklu koncertów Pamięć i Tożsamość.

Przeżywając piętnasty z kolei koncert, organizatorzy wspominali przeżyte do tej pory imprezy, przywołując ich atmosferę i współorganizatorówUczniowie naszej szkoły, wraz zaproszonymi gośćmi, zaprezentowali dwie wielkie postacie: św. Jana Pawła II i bł. Stefana kardynała Wyszyńskiego, wskazując na ich wielką przyjaźń, na prezentowane przez nich postawy patriotyczne, spojrzenie na wolność, niepodległość i maryjność. Pieśni przygotowane przez orkiestrę Zespołu Szkół Samochodowych pozwoliły uczestnikom, zaproszonym do wspólnego śpiewu, przeżyć prezentowane treści i włączyć się podróż śladami dwóch wielkich Polaków. 

Wydarzenie przygotowali: p. Grzegorz Augustynowicz, p. Andrzej Marciniak, p. Marcin Woźniak, p. Arkadiusz Augustynowicz, p. Kasandra Witkowska. 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content