Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych

30 września 2022 r. odbyła się uroczystość z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych.
Wrócono do sprawdzonej formuły wydarzenia słowno-muzycznego. Zespół nauczycieli języków obcych wraz z młodzieżą z klas 4 TsD, 4 TsE, 4 TdC, 4 LoA, 4 LoB i 1 TsB przygotowali wyjątkowy koncert. Zaprezentowano znane i lubiane utwory muzyczne, reprezentujące różne style i gatunki – piosenkę włoską, angielską, niemiecką, ukraińską, a nawet w języku zuluskim. Na scenie pojawiło się wiele legendarnych postaci i zespołów.

Muzyka po raz kolejny połączyła pokolenia i wysłała muzyczny znak pokoju.

Organizatorzy: nauczyciele języków obcych: p. M Bienias, p. E. Basis, p. A. Augustynowicz, p. U. Puchalska, p. A. Trawińska-Jakubowska i p. K. Wilmańska.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content